Wandelexpositie Kunst in de Tuin in Hattem

Hattem - Kunstgilde Hattem houdt van woensdag 19 tot en met woensdag 26 mei de wandelexpositie Kunst in de Tuin. Het Kunstgilde Hattem haakt met deze activiteit in op de Hattemse Kunstmaand. 

Alle veertien gildeleden hebben werken ingeleverd voor deze wandelexpositie, voor binnen en voor buiten. Dit levert op de route Eijerdijk-Randweg-Pannenkoekenkamp-Doornkamp-Roseboomspoor een diversiteit aan kunstwerken op. Sommige werken hangen aan een raam, een balkon of in een boom op de route. Andere zijn te bewonderen in de tuin voor een woning.

Wie start aan de Eijerdijk komt de volgende kunstwerken tegen:

Eijerdijk nummer 39 raamkunst, nummer 45 tuinkunst, nummer 50 raamwerk, nummer 69 kunst voor het raam. Hoek Eijerdijk 70 met de Randweg buitenkunst op tafel.

Randweg nummer 4 raamkunst en nummer 22 en 26 kunst aan het balkon.

Afslaan naar Pannenkoekenkamp nummer 8 kunst buiten.

Hogenkamp nummer 35 kunst buiten en binnen.

Oversteken naar Doornkamp nummer 1 met tuinkunst, nummer 6 met tuin- en raamkunst en nummer 16 met raamkunst.

Afslaan vanaf Doornkamp naar Roseboomspoor (fiets- met voetpad) voor kunst in en aan de bomen.

Zie voor meer informatie over het Kunstgilde Hattem en de verschillende gildeleden met hun kunstdisciplines: www.kunstgildehattem.simpsite.nl

De leden van Kunstgilde Hattem:

Willeke Klaassen: www.willekeklaassen.nl (textielkunst)

Janine Agteres: www.janineagteres.exto.nl (sieradenkunst)

Christien Bouw: christienbouw@planet.nl (schilderkunst)

Hans Lambrechts: www.hanslambrechts.simpsite.nl (woordkunst)

Dick Baauw: www.dickl-baauw.webklik.nl (beeldende kunst)

Anneke Bagerman: www.anneke-art.nl (beeldende kunst)

Riet Breembroek: www.instagram.com/rietbreembroek (beeldende kunst)

Ellen Dijkhuis: www.ellendijkhuis.nl (schilderkunst)

Monique Eshuis: www.eshuis.exto.nl (fotokunst)

Inge in ’t Hout: www.ingeinthout-thisway.exto.nl (beeldende kunst)

Gertiene Post (fijnschilderkunst)

Alice van der Sluis (beeldhouwkunst)

Marianne Voeten: www.mariannevoeten.nl (schilderkunst)

Wilma Wijnen: www.wilmawijnen.nl (fotokunst)

Meer berichten